Beebiriided 44 ja 50 enneaegsetele ja väikseimatele

Beebiriided 44 ja 50 on meie igapäevases valikus. Pakume head valikut enneagsetele beebidele sobivaid riideid suurusega 44 ja 50. Nendes riietes tunneb laps end hästi ning ei kao riietesse ära.

Beebiriided 44

Vaata täielikku valikut enneaegsetele beebidele: suurus 44.

Beebiriided 50

Pisut suuremad number 50 suurusega beebi riideid on meil juba aga päris suures valikus ja igas elemendis: riided suurus 50.

Valik

Enneaegsete ja ja väikeste vastsündinute jaoks on oluline valida sellised riided, kus neil on mõnus magada. Kus riided ei hõõruks ega segaks nende jaoks vajalikku und. Meie kasutatavad materjalid on kvaliteetsest puuvillast. Osad tooted on ka meriinovillast.

Siin on väike valik pakutavast:

Lisaks

Hoia enda last allergeenidest ja eelista kõike looduslikku. Eriti esimestel elukuudel. Kõige puhtamad ja looduslikumad kangad on ühevärvilised, kus on 100% puuvilla ja kus puudub sünteetika. Kasutame sertifitseerituid kangaid ning sellega suudame pakkuda parimat sinu lapsele. Mustrilised ja just kirkamad tooted vajavad väljanägemise saavutamiseks pleegitus ja toonimis läbi keemilise töötluse. Kaasajal on keemia osakaal viidud aina madalamale, mistõttu on täiesti turvaline osta ka neid. Kuid igal juhul soovitame me laste riidekappi ühevärvilisi lihtsaid riideid. Enamus aega kulub neil ju magamisele. Olgu see aeg neile endile.