Meeldejääv kingiidee – nimelised kingitused beebile ja tervele perele

Nimelised kingitused on südamlikud ja meeldejäävad. Kui ees on ootamas katsikule minek või mõni muu oluline tähtpäev, siis mis saaks olla ilusam, kui üllatada tähtpäevalist mõne spetsiaalselt talle valmistatud kingitusega, millele on lisatud personaalne sõnum. Kuna enamasti trükitakse ja tikitakse tekst kingitusele käsitsi, võib lasta oma loovusel vabalt lennata. Nii võib kingitusele lisada näiteks nime ja sünnikuupäeva, aga ka sünnimõõdud või miks mitte mõned kaunid luuleread.

Nimeline kingitus on suurepärane kingiidee katsikuks

Katsikukingitusi ja tavasid on erinevaid, kuid üks põhiline asi, mida järgida, on see, et katsikukingitusel võiks olla ka praktiline väärtus. Näiteks värskele ilmakodanukule kuluvad alati ära kõikvõimalikud beebikaubad. Väga praktilised on ka erineva sõnumiga bodid, nimeline kaisukas-tudulapp või siis pühendusega käterätik, mille abil beebit vannitada.

Nimelised kingitused jäetakse enamasti alles ka siis, kui beebi sirgub suuremaks. Nii jääb lapsele ilus mälestus beebieast.

Nimeline kingitus sobib ka emadepäevaks, isadepäevaks, vanavanemate päevaks, sünnipäevaks ja jõuludeks

Eritellimusel valmistatud nimelised kingitused sobivad imehästi ka emadele, isadele ja vanaemadele-vanaisadele erinevate tähtpäevade puhul kinkimiseks, samuti jõuluvana kingikotti pistmiseks.

Trükitud pühendus ei pea sugugi piirduma vaid kingisaaja nimega. Näiteks käterätikul on piisavalt ruumi, et sinna peale kirjutada ka midagi pikemat ja humoorikamat, mis tooks kingisaajal naeru suule iga kord, kui ta seda kasutab.

Mida nimelist kingitust valides silmas pidada

Nimelist kingitust valides tuleks lisaks praktilisusele ja ilusale väljanägemisele tähelepanu pöörata ka sellele, milline on see konkreetne toode või rõivaese, millele sõnum tikitakse või trükitakse.

Näiteks katsikukingituse puhul on oluline jälgida, et tegemist oleks ikka kvaliteetse ja beebi jaoks ohutu tootega. Jälgima peaks ka seda, et kingiks mõeldud riideese või vannilina oleks valmistatud kõrgemaid standardeid järgides, näiteks et sellel oleks olemas GOETS ja OEKOTEX sertifikaadid.

Ideaalis võiks kingitus olla valmistatud orgaanilisest kangast ja olla töödeldud võimalikult väheste keemiliste ainetega, seda eriti beebile kingitust valides. Kuid ka täiskasvanule kinki otsides võiks järgida samu põhimõtteid. Nii säästame loodust ja see on sõbralikum ka meie nahale.

Otsid sobivat kingiideed? Tutvu meie valikuga beebidele, emmedele, issidele ja vanavanematele: Ti&Ti nimelised tooted