TI&TI Õmblus – kogenud beebiriiete tootja aastast 1992

Ti&Ti Õmblus OÜ sündis 1992. aastal armastusest lasteriiete ja õmblemise vastu. Seejuures on kogu meie tegutsemisaja jooksul jäänud eesmärk ikka samaks – tuua Eesti peredeni kodumaal disainitud kõrge kvaliteediga beebiriided, mis pakuvad rõõmu nii nende kandjatele kui ka emmedele-issidele.

Beebi- ja väikelaste riiete valik on viimaste aastakümnete jooksul hüppeliselt kasvanud ja beebiriideid võib leida pea igast suuremast kauplusest. Kuid mitte kõik poes müüdavad lasteriided ja beebikaubad ei ole kõikidele beebidele sobivad. Järjest enam leiab poelettidelt lasteriideid, mis on valmistatud odavast sünteetilisest kangast. Need võivad aga põhjustada beebidel erinevaid allergiaid. Samuti ei pruugi keemiliselt töödeldud tooted sobida beebi õrnale nahale.

Et beebid saaksid kasvada ja areneda turvalises ja ohutus keskkonnas, võiksid beebikaubad ja beebiriided olla esimestel kuudel ja eluaastatel nii naturaalsed kui võimalik. Uskuge, beebid ei armasta mittevenivast ja õhku mitte läbilaskvast kangast valmistatud riideesemeid. Beebiriiete valikul peaks lähtuma hoopis sellest, et need oleksid võimalikult hingavad ja mugavad ning et neid saaks lihtsasti selga panna ja võtta seljast ära.

Ti&Ti beebiriided – hästiistuvad lõiked, kvaliteetne materjal ja keskkonnateadlik valik

Meie jaoks on oluline, et beebiriided ja väikelaste riided, mida valmistame, oleksid beebide jaoks ohutud ja mugavad. Disainime kogu oma toodangu ise, tuginedes pikaajalisele kogemusele väikelaste riiete õmblemises. Pöörame tähelepanu sellele, et beebi riietus oleks beebi seljas mugav ja toetaks tema arengut, mitte ei piiraks seda.

Oleme nõudlikud nii oma töös, töövahendites kui ka materjalides. Kangad, mida väikelaste riiete valmistamiseks kasutame, pärinevad kontrollitud tehastelt Euroopas. Jälgime alati, et materjalil oleks ka GOTS- ja OEKOTEX-sertifikaat.

Oleme otsustanud kangajäägid maksimaalselt ära kasutada. Rõivatööstuses tekib paratamatult kangajääke. Kasutame need maksimaalselt ära, valmistades neist papud, beebikindad, peapaelad, kaelused ja mütsid. Selliselt leiavad kasutust ka need jäägid, mis suuremate rõivaste õmblemisest üle on jäänud.

Rakendame keskkonnasäästlikku mõtteviisi ka pakendamisel. Kui võimalik, siis eelistame alati teise ringi pakendeid. Sellega säästame loodust ja anname oma imepisikese panuse, et maailm pakuks rõõmu ka tulevastele põlvedele – eriti neile, kes täna siia ilma sünnivad.

Meie tootmine

Ti&Ti Õmblus OÜ-s töötab igapäevaselt 5 imelist naist, kes tegelevad uute toodete väljamõtlemise ja valmistamisega. Kokku on meie e-poes saadaval ligi 2400 erinevas mõõdus ja toonis tootemudelit, mida meie nobedad näpud kiirelt kokku õmblevad, et need juba homme pakiautomaati postitada. Tänu oma väiksusele saame olla kiired ja paindlikud.

Valmistame ka eritellimusel ja nimelisi tooteid, mis sobivad kinkimiseks lapse sünni puhul, sünnipäevadeks või muudeks tähtpäevadeks. Nimeliste toodete seas on praktilisi tooteid ka emmedele-issidele ja vanaemadele-vanaisadele.

Ti&Ti kaubavalikust leiab kõik vajaliku peatselt sündivale beebile: mütsid, bodid, kombinesoonid, särgid, püksid, jakid ja sipupüksid. Toodame laia valikut ilusaid komplekte ja mütse ka lasteaialastele.

Pakume nii klassikalisi ühes toonis kui ka mustrilisest kangast valmistatud beebiriideid ja väikelaste riideid. Uusi kangaid ja mustreid lisandub meie valikusse jooksvalt igal hooajal.

Materjalina on enamasti kasutusel orgaaniline puuvill, mille sisse on segatud veidi elastaani, et riided välja ei veniks. Orgaaniline puuvill on nahasõbralikum kui sünteetika ning pehmem ja naturaalsem kui tavaline puuvill. Samuti on seda vähem töödeldud keemiliste ainetega.

Soovime, et lasteriided oleksid rõõmsad ja lastepärased, aga ka mugavad kanda.

Ti&Ti beebiriided sobivad alates enneaegsetest lastest kuni juba kõndima õppinud lasteni. Meie beebirõivaste suurused algavad suurusest 44. Oleme hoolitsenud selle eest, et beebide riietamine oleks võimalikult lihtne. Enamikku meie beebiriietest saab kanda mitu suurust järjest. Selleks oleme oma bodidele lisanud ekstra rea trukke, paelad külje peale ja pükstel on pealekeeratavad sääred ja vöökoht.

Ti&Ti beebiriided on vastupidavad ning peavad vastu veel teise kui ka kolmanda ringi. Hoia neid oma laspe tulevastele õdedele ja vendadele või kingi edasi oma tutvusringkonnas!

Ti&Ti Õmblus tegutseb igapäevaselt Pärnus, Raekülas. Oleme rõõmsad, et saame olla kohalik tööandja ja pakkuda meeldivat töökeskkonda meie tublidele töötajatele, kelle jaoks õmblemine on pigem elustiil kui töö. Ti&Ti tooteid saab oma silmaga näha ja katsuda pea kõigis Eesti suuremates linnades. Meie tooted on müügil Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Haapsalus, Paides, Türil, Viljandis, Raplas, Keilas, Jõgeval, Kuressaares, Põlvas, Kosel ja Võrus.  Leia edasimüüja

Parima hinnaga beebiriided ja palju sooduspakkumisi leiad alati Ti&Ti e-poest.

Teame omast kogemusest, et kui peres on pisike laps või mitu, siis on ööpäevas tihti vähem tunde kui tahaks. Sellepärast ongi kõige mugavam beebikaubad ja beebiriided osta interneti teel ja otse e-poest, tellides need endale lähimasse pakiautomaati või miks mitte ka kulleriga koju. Kõik kaubad toimetame üldjuhul kohale 1-2 tööpäevaga. Kui pakki avades peaks selguma, et tellitud beebiriided siiski ei sobi või kogemata on pakki saanud vale suurus, siis saab kauba tasuta ümber vahetada või meile tagastada.

Soovime teile palju rõõmsaid hetki koos oma beebide ja väikelastega! Ti&Ti beebikaubad