5 soovitust seoses beebiriiete tellimisega internetist

Beebiriiete tellimine internetist on saamas uueks trendiks ja e-poed on muutunud iga aastaga üha populaarsemaks. Sisuliselt saab tänapäeval kõike alates mähkmetest ja lõpetades beebikaupade, riiete ja vankritega tellida otse mobiili või arvuti ekraanilt, kodust lahkumata. Enamasti on paljud beebikaubad ja beebiriided internetis ka soodsama hinnaga kui tavapoes. Et tellimine internetist kulgeks muretult ja sujuvalt, panime kirja 5 soovitust sel teemal.

1. Koosta nimekiri asjadest, mida sa päriselt vajad

Beebiriiete e-poode sirvides võtab silme eest kirjuks ja nii on üllatavalt lihtne osta rohkem, kui sa tegelikult vajad. Et seda vältida, siis koosta endale ostunimekiri, kuhu paned täpselt kirja, milliseid beebiriideid ja tarvikuid sinu beebi vajab, samuti vaata üle, kas midagi neist on sul juba olemas. Nimekirja abil on lihtne järge pidada. Samuti aitab see vältida üleostmist, nii jääb rohkem raha alles ja vähem asju kappi tolmu koguma.

2. Ole teadlik ostja

Kõik internetipoed ei pruugi olla ühtemoodi vastutustundlikud ostukohad. Kui sulle jääb mõni huvipakkuv rõivaese internetis silma, siis tasub võtta aeg ja uurida, kes on selle ettevõtte taga, milliseid tootmisvõtteid nad kasutavad ja mida on kirja pandud materjalidest. Näiteks ostes kaupa otse tootja käest, kes toodab oma beebirõivad Eestis ja kasutab selleks sertifitseeritud kangaid, võid olla kindel, et kaup, mis sulle saadetakse, on hingega õmmeldud, lapsele ohutu ja et raha läheb õigesse kohta. Tavaliselt leiab tootja enda e-poest ka parima hinnaga kaupa, sest nendes ei ole vahendustasusid.

3. Ära lase allahindlustel end pimestada

Oled kindlasti näinud neid vilkuvaid bännereid, kus on suurelt kirjas, et kogu kaup kuni -70% soodsamalt. Sellised pakkumised lausa kutsuvad ostma. Minnes tagasi aga esimese soovituse juurde, siis allahindlused on üks suurimaid lõkse e-kaubanduses, sest neilt võib kergesti kokku krabada just neidsamu asju, mis tegelikkuses mitte kunagi kasutust ei leia.

Seega soovitus allahindluste osas – vaata enne ostu vormistamist kindlasti üle, kas need asjad, mida sa osta tahad on ikka sinu vajalike asjade nimekirjas. Paha ei tee ka väike taustauuring, et aru saada, milline on tootekategooria üldine hinnatase. Vahel võib juhtuda, et sama kaup teises poes on isegi tavahinnaga soodsam. Kindlasti ei tasu allahindluse valguses unustada muid olulisi faktoreid nagu toote kasvuvaru, materjal jne. Lõppude lõpuks on kõige tähtsam ju sinu beebi heaolu, mitte niivõrd hind, mida sa selle eest maksad.

4. Uuri, millised on tagastusvõimalused

Kuna e-poes asju katsuda ei saa, siis jääb paratamatult alles ka võimalus, et hoolikalt valitud toode osutub siiski mittesobivaks, näiteks on liiga suur või väike. Enne ostu uuri kindlasti, kas e-pood on nõus toote tasuta tagasi võtma ja sobiva vastu välja vahetama. Mõnel juhul on mugavalt korraldatud ka tagastusprotsess. Enamasti on see kodulehel välja toodud kohe eraldi sektsioonina. Pane tähele, et mõni pood kaupa ei vaheta, vaid pakub ainult tagastust.

5. Eelista eestimaist

See soovitus haakub teadliku tarbimise teemaga ja on seotud nii beebiriiete kui ka muude kaupadega laiemalt – kui võimalik, siis eelista alati eestimaist. Jah, välismaalt beebiriiete tellimine võib tunduda ahvatlev, kuid sageli ei ole nende kvaliteet vastav sellele, mis e-poes on kirjas. Samuti saabuvad kaubad sealt kauem ja tagastusprotsess on vaevalisem.

Mis puudutab beebirõivaid, siis on Eestis tegelikult mitmeid häid tegijaid ja palju kvaliteetset beebikaupa. Eesti tootjate veebipoodidest pärit beebiriided vastavad üldjuhul ka üsna täpselt sellele, mis e-poes toote kohta on kirjas. Kui kaupa on vaja ümber vahetada või tagasi saata, siis ka see on eestimaise e-poe puhul kahtlemata sujuvam. Niisiis on palju häid põhjuseid, miks beebikaupade puhul eelistada eestimaist toodangut, mis on valminud kohalike endi käe all 🙂

Ti&Ti beebikaupade e-pood pakub ligi 2400 erinevas mõõdus ja toonis beebirõiva mudelit. Oleme Pärnus tegutsev väiketootja, kes hoolib naturaalsest ja kvaliteetsest kangast ning meie õmblejad teevad oma tööd täie pühendumusega.

Ti&Ti tootevalikus on rõõmsavärvilised bodid, püksid, särgid, sipupüksid, pudipõlled, kombinesoonid, dressipluusid, jakid, pidžaamad, kindad, mütsid, peapaelad, sallid ja palju muud põnevat. Meie beebiriided algavad suurusest 44 ja valikust leiab sobivad komplektid ka enneaegsetele lastele.

Ti&Ti e-poest beebiriiete tellimine on turvaline ja mugav. Lihtsalt vali beebikaubad välja, lisa need ostukorvi ja suundu maksekeskkonda. Tooted jõuavad sulle sobivasse pakiautomaati või kulleriga koju enamasti 1-2 päevaga. Kui selgub, et tellitud beebiriided siiski on vales suuruses või mingil põhjusel sinu beebile ei sobi, siis vahetame kaubad välja või saad need tagastada ilma lisatasuta.

Loe veel samal teemal:

Millele pöörata tähelepanu beebiriiete valimisel

Põhjalik nimekiri, millised beebiriided ja beebikaubad peaksid kindlasti koju soetama, kui ootad perelisa